Як правильно вибрати змішувач

                                                     Як правильно вибрати змішувач

Мабуть що кожен хоть раз в житті стикався з проблемою — як правильно вибрати змішувач. Сьогодні в магазинах є великий вибір. Спочатку вам потрібно визначитись що для вас є важливим при виборі змішувача. Це може бути довговічніть роботи змішувача, чи можливо якись не звичайний дизайн. Також важливо взяти до уваги те, в яких умовах буде працювати змішувач. У вашому помешкані встановлена газова колонка, чи вода поступає з гарячого центрального водопостачання. Врахуйте те скільки людей будуть користуватись змішувачем. Може бути що в сім`ї є багато малих дітей, або є люди похилого віку. Це все має впливати на вибір змішувача.

Форми, розмір і дизайн сучасних змішувачів є дуже різними. При цьому слід не забувати, що не звичайний дизайн та марка відомого виробника в поєднанні з низькою ціною скоріш за все є ознакою того що змішувач з Китаю. Слід зазначити що китайські змішувачі також бувають різними. Бувають змішувачі погані, і навіть небезпечні, але також трапляються досить непоганої якості з великим терміном служби. Але звичайно що европейські змішувачі по якості набагато перевершують китайські. Найпростіший европейський змішувач пропрацює на 3 — 4 роки довше аніж дорогий китайський змішувач. Звідси можна зробити висновок — якщо ви купуєте яскравий, дешевий китайський змішувач, то вам не потрібно розраховувати на його довговічніть. Хоча з цього правила також можна зробити виключення. І навіть деякі китайські змішувачі можуть прослужити довго. Але цьому заслуга скоріш не виробників, а користувачів.

змішувач

 

Які є види змішувачів

Найпростіший змішувач — це змішувач для умивальника. Лита болванка і одна ручка. Тут практично немає чому ламатись. І звичайно що такий змішувач, навіть Китайського виробництва, буде працювати досить довго.

Другий по складності змішувач — це змішувач на кухню, яким по статистиці найбільше користуються. При покупці кухонного змішувача краще вибирати з високим трубчастим зливом. В таких змішувачах не складно замінювати прокладки.

Найскладнішими вважаються змішувачами для ванних кімнат, оскільки в них є переключатель на душ. До вибору такого типу змішувача потрібно поставитись відповідально. Наприклад якщо ви хочете купити дуже довговічний змішувач, і у вас не дуже якісна вода, тоді краще купляти змішувач з двома ручками. Добре купляти змішувачі старих європейських марок. Наприклад до них належить MOFEM (Угорщина), VIDIMA (Болгарія).

Змішувачі з одною ручкою більш сучасні, але і складніші. Побутує думка що такі змішувачі краще не встановлювати, якщо у вас газова колонка. І це дійсно так, але тільки в тому випадку, якщо газова колонка дуже старого типу, і маленький тиск води. В таких змішувачів є один недолік — це переключатель на душ. Зазвичай він виготовлений у вигляді кнопки. Якщо вода грязна, тоді кнопка може погано працювати. Ще одним мінусом таких видів змішувачів є те, що практично всі вони по дизайну мало чим відрізняються.

Робимо висновки. Вибирати змішувачі потрібно з урахуванням його використання. При виборі також потрібно звертати увагу на співвідношення — ціна, дизайн, виробник.